KAYMAKAM GÜRSOY OSMAN BİLGİN'İN YENİ YIL MESAJI
 
 2017 yılını geride bıraktığımız şu günlerde, yeni yılı yeni umutlarla karşılamanın sevinci içerisindeyiz.
 
 Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için çok çalışıp başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek Sarıyer’in gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak çalışmaları yapmak hedefimiz olacaktır.
        
 2017’de olduğu gibi 2018 yılında da toplumun tüm kesimleriyle işbirliği ve dayanışma içinde birlik duygusuyla hareket ederek toplumumuzu, vatanımızı ve Sarıyer İlçemizi daha iyi noktalara getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.
        
 Umut ediyoruz ki 2017'nin her günü bir öncekine göre daha huzurlu ve daha mutlu geçecektir. Özellikle 15 Temmuz darbe girişimi esnasında ve sonrasında gösterilen birlik ve beraberlik gelecekte milli iradenin gücüne olan inancımızı arttırmıştır.
 
 Yeni yılın ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve barış getireceğine olan inancımız tamdır. Milletçe, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, karşı karşıya kaldığımız problemleri milli yardımlaşma ve dayanışma içerisinde çözebileceğimiz mutlaktır.
 
 Bu duygu ve düşüncelerle Sarıyerli vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar, selam ve saygılarımı sunarım.